Calradia'nın Fethi ve Barış Çağrısı

2 Cevap, 182 Görüntülenme

Ben Tapınak Şövalyeleri'nin Büyük Üstadı GrimReaper , kıvançla bildiriyorum ki dün yani Haçlı Seferleri sunucusunun 19. Gününde Calradia diyarında tarafsız kalan son şehir , Edinburg ,  İmparator KMYN'nin öncülüğünde feth edilmiş , Haçlılar İznik ve Kastilya haricinde toprak bütünlüğünü tamamlamıştır . 

Müslümanların barbar hane lideri NOWK haberler üzerine çılgına dönerek savaş konseyini , çok büyük ihtimalle çoğu kişi desteklememektedir , toplamıştır . Bu barbarca hareketler Hristiyan dünyasına karşı bir tehdittir . Müslümanların savaş konseyini bir anca önce dağıtmaları tüm Calradia diyarının barış ve huzuru için önemlidir . 

Son olarak şunu da söylemek isterim ki NOWK , tüm diyar tarafından barbarlığıyla tanınmış , acımasız ve savaş yanlısı , tehlikeli düşünceleri olan , kısacası hane lideri olmaya uygun olmayan bir barbardır . Büyük Konsül ün bir üyesi olarak NOWK un daha uygun biri tarafından tahtından edilmesini tüm müslümanlardan talep etmekteyim .

Calradia'nın asıl hak sahibi İmparator , Baş Konsül ve Haçlıların lideri olan KMYN'nin sancağı altında birleşmesi dileği ile .
Winterfall Lordu Ortodoks Hanesi Önderi Ortodoksların Atası Hıristiyanlığın Bitiricisi
Asilkaptan Olarak Duyuruyoruz


Ortadoks Tapınağı Kurulmuştur Bizleri Yuvalarımızdan Eden Yıllar Boyunca Sömürge Yapıp Çocuk Ve Kadınlarımıza Yaptıklarının Bedelini Ödetmek İçin Baba, Oğul Ve Kutsal Ruhlar Adına Tekrar Toplaniyoruz Bütün Ortadokslara Ayağa Kalkma Çağrısında Bulunuyorum Gelin Ve Bizlere Katılın 
GRİM KARDEŞLERİN ŞUAN CEHENNMEDE YANIYOR NE BEKLİYORSUN SENDE ONLARI TAKİP ET NE DERSİN HAKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi