Giriş yap
Kayıt Ol
Taverna Bülteni
Kurallar Güncellendi

Calradia Haberler (2.sayı)

MrTurco Çevrimdışı

Muhabir

Dinar: 213

Kraliyet Dinari: 0

1 hafta önce


Veluca şehri gölgesinde yükselen birlik hanesi aynı zamanda shariz, rindyar, narra ve uxhal'a da hükmetmekte.özellikle dış bölgelerinde ki diğer hane lordları, birlik hanesinin egemenliği altındaki bazı kaleleri kontrol ediyor durumda, birlik hanesi her ne kadar kendilerine yemin etmiş lordlar bulup topraklarını genişletmeye çalışsa da karşıların da iki büyük hane duruyor; süvariler ve cennetin askerleri. 


Dhirim, knudarr ve curaw bölgelerinde ise boy gösteren savaşçılar hanesi ise dört hanenin ortasında kalmış durumda ve nasıl bir politika izleyecekleri merak konusu. 

Kırmızılar: cennetin askerleri hanesi

Mavi gruplar: birlik hanesi

Sarılar: süvariler hanesi

Gri Gruplar: Savaşçılar Hanesi

Açık mavi alanlar: kahramanlar hanesi


Calradia'nın çorak topraklarında süvariler hanesi yedi bölgeyi elinde tutarken cennetin askerleri hanesinin sekiz bölgesi de bayrağı dalgalanmakta.çeşitli loncaların, silahlı grupların, paralı askerlerin, gizli güçlerin ve diğer hanelerin para ve toprak tutkusu calradia topraklarını büyük bir savaşa sürüklüyor gibi gözüküyor.


Stratejistlerimize göre calradia toprakların da beklenen savaş ve kaos durumunda gelişmekte olan ve güçlenen hanelerin daha çok zarara uğrayacağı düşünülüyor.


Olası bir savaş durumunda cennetin askerleri bölgedeki gücünü, etkin nüfuzunu ve diplomasisini kullanabilir ve küçük gruplarıda kendi hanelerine dahil edebilir .süvariler hanesi lordları ise gayet güçlü ve etkin durumdalar, olası bir savaşta her türlü müdahaleyi yapmaktan çekinmeyecekleri çok açık.Hal böyle iken bu kanlı, vahşi ve acımasız toprakların kaderini kim veya kimler belirleyecek? Kimler ayakta kalıp kılıcını kutsal davası için sallamaya devam edecek göreceğiz. 

11 kişi beğendi