Giriş yap
Kayıt Ol
Taverna Bülteni
Kurallar Güncellendi

Calradia'dan Özür

Kroisos Çevrimdışı

Ekip Lideri

1 ay önce

Merhaba değerli Calradia Online oyuncuları. Daha önce sizlere Calradia Online'da bizim bildiğimiz veya bilmediğimiz birçok hata olabileceğinden bahsetmiştim. Bugün konuşacağımız, bilmediğimiz bir hata. 


Normalde bizim bile imkan vermediğimiz  saldırının yönü, saldıran asker sayısını görme vb. bilgilere çeşitli yollarla ulaşılabildiğini tespit ettik. Sizlerin de daha önce buna yönelik şikayetleriniz olsa da bunu kullanan kişiler nasıl yapıldığını söyleyene kadar bizim maalesef detaylıca araştırmamız ve kanıtlamamız gerekir. Nihayet, bu hatayı sadece tespit etmekle kalmadık, kullanan kişiyi de bulduk. 


İnsanların emek harcadığı online bir strateji oyununda bunun yapılması kabul edilemez. Bu sebeple bunu tespit etmekte gecikmemizden dolayı hepinizden özür diliyoruz. Ayrıca Rhodin'e de bu süreçte bize destek olduğu için teşekkür ediyoruz.


Bu tarz durumların bir daha yaşanmaması için lütfen herkes bildiği bugları/hataları bize bildirsin aksi taktirde bunları tespit etmek gerçekten güç. Bu bugları sadece kendinizin kullandığını düşünseniz de belki diğer oyuncular da kullanıyordur. Herkesin emeği oldukça önemli dolayısıyla bunları lütfen bize hemen bildirin.


Saygılarla.

9 kişi beğendi

mustafa5734 Çevrimdışı

Özgür

1 ay önce

yok be admin bey ne alakası var o arkadaş çok zekiydi ondan oldu olur mu öyle şey (ilkkanisibol) çok haklıydın biz baya hatalı oynuyorduk zaten dimi :) 

Namarie Çevrimdışı

Özgür

1 ay önce

Bu durumu dile getirdiğimizde chatte bizle dalga geçen arkadaşlar. Siz de haklısınız.

2 kişi beğendi

ilkkanisibol Çevrimdışı

Genel Forumlar Lideri

1 ay önce

Süvariler Hanesi Açıklaması


Öncelikle yaşanan bu hadise nedeniyle oyunu Aslan Yürekliler Hanesi'nin kazanması gerektiğinde hemfikiriz. Calradia II sezonu boyunca emek veren herkese teşekkür ederiz. Çok eğlenceli ve zevkliydi bizim için. 

Bugüne kadar oynadığımız 2 sezonda da bir çok bug tespit edip bildirdik. Hatta Calradia II sezonunda saldıran askerleri görebildiğiniz bir bug keşfettik ve anında bildirdik. Bunu bulan oyuncu da Trapper idi. Ancak son savaş zamanı bir bug bulmuş ve bunu adminlere iletmemiş malesef. Bu hata nedeniyle herkesten özür dileriz. Hanemiz tamamen emek veren insanlardan oluşuyor ki Trapper da oyunda çok emek vermiş bir oyuncu olmasına rağmen yaptığı bu hata nedeniyle tüm emekler boşa gitmiş oldu.

Çok çetin geçen savaşlar ve mücadeleler için herkese çok teşekkür ederiz. Durumu bilmediği için itiraz eden hane üyelerimiz ve yaşanan tartışmalar içinde özür dileriz. Durumu tespit eden oyunculara da teşekkür ederiz. 


Tüm Calradia Online oyuncularına saygılarımızı iletiyoruz.

Süvariler Hanesi

4 kişi beğendi

rooney Çevrimdışı

Şövalye

1 ay önce

Trapper adli hastalıklı kişinin oyunu kazanmak için her türlü şeyi yapacağını söylemiştim

1 kişi beğendi

rooney Çevrimdışı

Şövalye

1 ay önce

Buna göz yuman kişilere de yaptırım uygulanmali

GOSOZTY Çevrimdışı

Baron

1 ay önce

Rhodınede bahsetmiştim birkaç gün önce. Admin . Trapperı saldiri atsın 4 tane koyune farklı yonlardan  2 dk kala ban atsın bug kullanıp kullanmadıgını anlarsınız dıye. Umarım dediğimi iletip bir yardıma dokunmuştur.Herkese iyi forumları.
2 kişi beğendi