Giriş yap
Kayıt Ol
Taverna Bülteni
EK - Oyuncunun Merkezi Kurallar

DursunBey Çevrimdışı

Özgür

Dinar: 25

Kraliyet Dinari: 0

11 ay önce

Merhabalar;

Köylerin iç dizaynı bina sayısı arttıkça sıkıntı bir hal almaya başlamakta. Bu gün hatalı dizilim yaptığımı fark ettiğim için neredeyse bütün köyü baştan aşşağı yeniden hareket ettirip dizmeye çalıştım. Bu bir işkenceye dönüşmüş oldu benim için. Köy içerisinde en optimum şekilde yapıalbilecek bina diziliminin otomatik olarak sunulması ve bizim arzu edersek o dizilime göre binaları otomatik koyabilmemiz çok daha iyi olacaktır. Bir binayı tam yerine oturdumu oturmadımı diye bir sağa bir sola kaydırayım derken sinir stress sahibi oldum.

2 kişi beğendi

Paretes_Owers Çevrimdışı

Köylü

Dinar: 0

Kraliyet Dinari: 0

8 ay önce

Yeni sunucu açılınca ve daha detaylı ve daha sakince öğretici bir şekilde ve video dışındayken gelişmeden video dışında gelişince yeni öğrenenler için sıkıntı oluyor gelişemiyorlar tam ben bu yüzden biraz sıkıntı yaşadım çünkü gelişmekte video dışında oynandığından eğer mümkünse video dışında gelişmeden video ilen beraber gelişsin ve daha detaya insin yeni gelecek sunucuda.

1 kişi beğendi

ilteber Çevrimdışı

Köylü

Dinar: 0

Kraliyet Dinari: 0

7 ay önce

Selamlar efendim 


Öncelikle bu güzel oyun için teşekkürler 


Oyunu zevkle oynuyorum ve oynarken ister istemez şuda olsa buda olsa diye içimden geçiriyorum ancak şu anda oyunu kolaylaştırmak adına küçük bir önerim olacak haritadaki bize en yakın çapulcu haydut vb. Keşif erleri için taş odun demir rezervlerini kolaylıkla aratıp bulabileceğiniz bir arama butonu olsa oyun oynanış bakımından kolaylaşacaktir.


Umarım oyun gelişmeye devam eder 


Başarılar

2 kişi beğendi