Giriş yap
Kayıt Ol
Taverna Bülteni
Kurallar Güncellendi

Calradia Online - 2. Sezon - Gün 115

ilkkanisibol Çevrimdışı

Genel Forumlar Lideri

2 ay önce

2. sezonun 4. ayını tamamlamaya kısa bir süre kala harita geçen paylaşıma göre büyük oranda değişti. 


Aslan Yürekliler Hanesi ile Cennetin Askerleri Hanesi arasında bir savaş başladı ve kısa sürede Aslan Yürekliler Hanesi bir çok şehri kontol altına aldı.


(Savaş öncesi)


(Savaşın 2. günü)


Bu sırada savaşı takip eden diğer bir hane olan Süvariler Hanesi durumu değerlendirdikten sonra Cennetin Askerleri Hanesi'ne savaş açtı ve bir çok mülke eş zamanlı saldırı başlattı. Bknz: Süvariler / Cennetin Askerleri 2. Savaş Raporları Yapılan bu saldırlar sonucu Cennetin Askerleri Hanesi'nin biriktirdiği büyük bir ordu herhangi bir saldırıda kullanılmadan yok edildi.


(Savaşın 3. günü)


Bu savaş sonucu bazı Cennetin Askerleri lordları hanesini terketti ve yeni bir klan altında Aslan Yüreklilere katıldı. Ancak kısa bir süre sonra tekrar bu klandan ayrıldılar ve şuan izleyecekleri yol merak konusu.


 Bütün bu olaylar sırasında Süvariler Hanesi bir tac daha kazanarak 3. tacını elde etti ve "Zafere Giden Yol"u yarılamış oldu. Ancak bu durum hala değişebilecek durumda. Aslan Yürekliler Hanesi zaferden vazgeçmiş değil ve bir çok derebeyi zaferi arzuluyor.Böylece oyunda 4. tac kazanılmış oldu.

Dördüncü taç kazanıldıktan sonra kaleler 1000, şehirler 2500 şan puanı kazandıracak.


Calradia Online - 2. Sezon - Gün 94

Wiki Sayfamız

Öneriler

4 kişi beğendi